Školsko natjecanje - Poduzetništvo i Komercijalni poslovi

Autor: Nada Ratković, 31. 1. 2020.

U četvrtak, 30. 01. 2020. godine održano je školsko natjecanje u disciplini Komercijalni poslovi na kojem su sudjelovale dvije učenice 4.c razreda, smjera Komercijalist pod vodstvom mentora M. Grčić-Rako. U petak, 31. 01.2020. godine održano je školsko natjecanje u disciplini Poduzetništvo na kojem su sudjelovala dva tima učenika. Jedan tim iz 4.b razreda, a drugi tim iz 4.c razreda pod vodstvom mentora Lj. Erdeleza. Čestitke učenicima na sudjelovanju i ostvarenom rezultatu.

U četvrtak, 30. siječnja 2020. godine održano je školsko natjecanje u disciplini Komercijalni poslovi na kojem su sudjelovale dvije učenice 4.c razreda, V.A. Mandac-Ivković i M.Elek smjera Komercijalist pod vodstvom mentora M. Grčić-Rako. Učenice su morale pokazati svoju kreativnost, inovativnost i primijeniti svoja stečena strukovna znanja. Učenica V.A. Mandac Ivković je ostvarila rezultat od 85%, i prema uputama WorldSkills Croatia 2020 stekla pravo za nastavak natjecanja na Međužupanijsko natjecanje koje će se održati 13.ožujka 2020. u Komercijalno-trgovačkoj školi u Splitu.

U petak, 31. siječnja 2020. godine održano je školsko natjecanje u disciplini Poduzetništvo na kojem su sudjelovala dva tima učenika. Jedan tim je bio iz 4. b razreda, a drugi tim iz 4.c razreda smjera Komercijalist pod vodstvom mentora Lj. Erdeleza. Učenici su rješavali integralni zadatak u kojem su trebali pokazati svoju kreativnost, inovativnost i primijeniti teorijska znanja iz stručnih predmeta Poduzetništvo, Marketing, Računovodstvo, Vježbenička tvrtka, Društveno odgovorno poslovanje i Komunikacijsko-prezentacijske vještinePobjednički tim čine učenici 4.b razreda. Učenici M. Samardžić i A. Držak su ostvarili rezultat od 86% i prema uputama WorldSkills Croatia 2020 stekli pravo za nastavak natjecanja na Međužupanijsko natjecanje koje će se održati 12.ožujka 2020. u Ekonomsko-upravnoj školi u Splitu.

Zahvaljujemo organizacijskom i prosudbenom povjerenstvu na predanosti, odgovornosti i odličnoj organizaciji školskog natjecanja.

Čestitke svim sudionicima, a učenicima koji su se plasirali na Međužupanijsko natjecanje, želimo puno uspjeha i sreće!

Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj / Dinka Šimunovića 14, HR-21230 Sinj / www.ss-strukovna-banajosipajelacica-sinj.skole.hr / ured@ss-strukovna-banajosipajelacica-sinj.skole.hr